Dodavatelé společnosti MACROFLEX


mocoga

Firma MACOGA S.A. (www.macoga.com) se už od svého vzniku zabývá výrobou vlnovcových kompenzátorů. Dlouholeté zkušenosti a know-how ve spojení s nejnovějšími technologiemi a výpočetní technikou řadí firmu k předním výrobcům vlnovcových kompenzátorů na světě. Filosofie firmy "totální kvality" přesvědčila odběratele v Evropě, Asii, Austrálii i v Americe o vysoké kvalitě a bezpečnosti výrobků od návrhu až po finální produkt.

pihasa

Firma PIHASA S.A. (www.pihasa.com) se sídlem na okraji Madridu s více jak 25-letými zkušenostmi ve výrobě potrubních uložení a pružinových závěsů s použitím v klasických a jaderných elektrárnách, petrochemických rafinériích, ale i v oblasti papírenského a potravinářského průmyslu. Během své působnosti na trhu firma nabízí produkty nejvyšší kvality ve spojení s flexibilitou v návrhu i dodávkách svých produktů. Svou filosofii založila firma na uspokojovaní požadavek zákazníků ve spojení s vynikající kvalitou produktu při zachovaní přijatelných a konkurenceschopných cen. Toto je možné jen díky kvalifikovanému personálu a technickému pokroku ve spojení s dobrým finančním zázemím společnosti.

roth

Firma Dieter A. Roth (www.roth-kompensatoren.de) patří od svého vzniku v roce 1979 k uznávaným dodavatelům vysokokvalitních pružných spojení pro potrubní systémy jak v rámci Německa tak i na mezinárodních trzích. Mezi nosné prvky jejich širokého dodavatelského programu patří vlnovcové tlakové hadice a tkaninové kompenzátory. Vysoká kvalita produktů ve spojení s příznivými cenami a širokým záběrem služeb, řadí firmu ROTH Kompensatorenbau k předním výrobcům uvedených komodit. Základem pro kvalitní produkt jsou moderní výrobní zařízení, certifikáty a splnění norem náročného německého trhu pro dodávky do energetiky a strojírenství.

ela

ELAFLEX (www.elaflex.de) je společnost, která se specializuje na bezpečné spoje pro přenos nebezpečného materiálu a dráždivých tekutin. Dominance této firmy je ve vyhovujicích standardech a dlouhé životnosti jejích výrobků, kterými jsou i gumové kompenzátory.